Tempo 5 zdobyło pięć medali na zawodach na Ukrainie

1 grudnia 2014

Reprezentacja Tempa 5 Przemyśl zdobyła pięć medali podczas zawodów halowych lekkoatletycznych Memoriał Kriwogo w Iwano – Frankowsku.

Z zawodów na Ukrainie, które rozegrano w dniach 27-29 listopada reprezentacja Tempa 5 przywiozła pięć medali. Złoty medal zdobył Filip Kostkiewicz w skoku wzwyż 1.85 m, trzy srebrne medale wywalczyli : Maria Szumada 800 > m./2.26.90 min., Mateusz Bielech 3000 m /10.15,96 min., Karolina Sura 50 m p. > pł./8.63 sek., która przywiozła z zawodów również brązowy medal za bieg na dystansie 200 m/28.53 sek. Tuż za podium na 4 miejscach uplasowały się Izabela Jabłońska na 50 mppł (8,83 s ) i Maria Szumada w biegu na 1500 m ( 5,14,38 min ).

Trenerem ekipy Tempa 5 Przemyśl był Krzysztof Sugier, a kierownikiem Bogusław Jabłoński.