Szkoła Podstawowa w Drohojowie wyróżniona w programie Wiarygodna Szkoła

24 marca 2017

Z początkiem 2017 roku została uruchomiona kolejna edycja programu Wiarygodna Szkoła. Po rekrutacji placówek w naszym regionie, ogólnopolskie wyróżnienie w kategorii Szkoła Podstawowa otrzymuje Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Drohojowie.

Program Wiarygodna Szkoła stanowi Ranking najlepszych szkół w całej Polsce. Nadany Certyfikat jest gwarantem spełniania przez placówkę wysokich standardów edukacyjnych. Wyróżniona szkoła, dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, posiada ciekawą bazę i zapewnia młodzieży bezpieczeństwo. W naszym regionie takie wyróżnienie trafiło do Szkoły Podstawowej im. J.Pawła II w Zespole Szkół w Drohojowie.

Celem programu Wiarygodna Szkoła jest stworzenie społeczności placówek spełniających najwyższe standardy edukacyjne i dydaktyczne. Program powstał z inicjatywy dyrektorów szkół, stanowi podpowiedź dla rodziców i uczniów podczas wyboru odpowiedniej szkoły. Certyfikat Wiarygodności jest potwierdzeniem wysokiego poziomu i skutecznego zarządzania placówką.