Rodzinny Piknik Żeglarski na Przemyskiej Przystani Wodnej

Stowarzyszenie Turystyczno Sportowe „Róża Wiatrów” wraz z partnerami wydarzenia zaprasza na 1 Rodzinny Piknik Żeglarski na Przemyskiej Przystani Wodnej przy ul. 22-go Stycznia 20.

W programie gry, zabawy, atrakcje dla dzieci i dorosłych min.: konkurs dla dzieci na najlepiej zaśpiewaną szantę, konkurs na przebranie pirackie w kategorii – dzieci / dorośli, dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, balony dla dzieci itp. Odbędzie się także pokaz muzealnych pojazdów ratowniczych oraz pokaz sprzętu żeglarskiego i ratownictwa wodnego z symulacją akcji ratunkowej na rzece San.

Imprezę poprowadzi DJ Jordan Tomasz Mazur. Gościem specjalnym będzie młody zespół szantowy z Przemyśla Sea Rabbits&Land Ho.

Podczas pikniku będzie możliwość zapisania dzieci na bezpłatne zajęcia żeglarskie na rok szkolny 2018/2019 w ramach „Przemyskiej Akademii Żeglarskiej Róża Wiatrów” oraz otrzymać informację na temat obecnych uprawnień żeglarskich i motorowodnych. Na wszystkie pytania odpowiadać będą kpt. Agnieszka Kowaliw i kpt. Jacek Podwyszyński – instruktorzy żeglarstwa i sportów motorowodnych.

Piknik odbędzie się w dniu 14 października, w godz. 13- 20.

Stowarzyszenie prowadzi zbiórkę na remont Przystani: https://pomagam.pl/rip5gkpe .