Rafał Oleszek poza klubem radnych SLD

25 sierpnia 2014

Rafał Oleszek, to jeden z kandydatów na prezydenta Przemyśla w nadchodzących wyborach. Chcąc wystartować jako kandydat niezależny zrezygnował z zasiadania w klubie SLD.

Rafał Oleszek w najbliższych wyborach będzie kandydował na prezydenta Przemyśla. Związany ostatnio z SLD opuścił klub by do wyborów wystartować jako kandydat niezależny.

O większości przez siebie podejmowanych ważnych decyzji Rafał Oleszek informuje mieszkańców naszego miasta za pomocą portalu społecznościowego facebook. Jak sam przyznaje na udział w wyborach zdecydował się po licznych namowach przemyślan.

Kandydat znany z krytykowania obecnego włodarza Przemyśla zapowiada zmiany mające na celu naprawę oraz ożywienie miasta. Wśród nich wymienia brak podwyżek cen za wodę czy też śmieci.

W trakcie swej przygody z polityką R.Oleszek przechodził przez kluby, kolejno od LPR-u poprzez PO, a kończąc na SLD. W ubiegłym tygodniu dziękując za dotychczasową współpracę z SLD zrezygnował z zasiadania w jej szeregach.

„W moim odczuciu nie na miejscu byłoby wobec mieszkańców Przemyśla zasiadanie w klubie radnych, który wystawia swojego kandydata. Dla mnie najważniejszy jest Przemyśl i jego przyszłość, a nie przywiązanie do partyjnych szyldów czy koligacji” – oświadczył Oleszek.