Przemyślanin Henryk Łaskarzewski najlepszym trenerem, wychowawcą młodzieży na Podkarpaciu

11 lutego 2016

Henryk Łaskarzewski z Przemyśla został najlepszym trenerem, wychowawcą młodzieży w plebiscycie Podkarpacka Nike 2015 r. Nagroda ta to docenienie zaangażowania trenera jakie wkłada w pracę ze swoimi podopiecznymi.

Henryk Łaskarzewski z Przemyśla specjalizuje się w rozwoju dzieci i młodzieży na początkowym etapie szkolenia. Ten etap treningu sportowego obecnie stanowi jego pasję. Rozwój oraz wychowywanie młodych ludzi, to aspekty, które stanowią podstawę jego pracy. Możliwość obcowania z dziećmi ich postępy, zaangażowanie rodziców, motywuje go do stawania się coraz lepszym każdego dnia. Zawsze powtarzam, że nie pracuje się dla nagród,nagrodą już jest możliwość pracy i realizowanie swojej pasji oraz realizowanie marzeń dzieci – mówi Henryk Łaskarzewski – Wierzyłem, że to co robię, zostanie kiedyś docenione. I stało się, wygrałem i zostałem najlepszym trenerem wychowawcą młodzieży w plebiscycie PODKARPACKA NIKE 2015 r.

Nagroda to docenienie wszystkich tych lat jakie trener H.Łaskarzewski spędził na boisku z dziećmi. Dedykuję ją wam, którzy wierzyliście mi, przychodziliście na treningi, wylewaliście litry potu, ale nigdy nie zawiedliście – tymi słowami trener dziękuje swoim podopiecznym – Tak samo jak ja wierzycie w to, że niemożliwe nie istnieje, wierzyć trzeba do końca. Bądźmy optymistami, zarażajmy swoim optymizmem ludzi wokół siebie, nawet jeśli sprawy nie idą dokładnie tak, jak byśmy chcieli. Pamiętajcie, że nie wszytko jest takie złe, jak się wydaje na pierwszy rzut oka, że złe sytuacje zmieniają się w dobre, bo suma zła i dobra równa się zeru, a dobro zawsze zwycięża. Dla nas piłka nożna jest czymś wyjątkowym, sposobem na życie, które spełnia marzenia, wychowuje i daje „kopa ” pozytywnego na przyszłość .