Przemyślanie ulegli Olimpii

26 lutego 2014

Przegrana przemyskich szczypiornistów. Drużyna AZS Przemyśl została pokonana na parkiecie u swojego rywala Olimpii Piekary Śląskie 26:29 ( 15:15 ).

Spotkanie rozpoczęło się od dwu punktowej przewagi Piekar, jednak w dalszych minutach, to Przemyślanie przejęli prowadzenie uzyskując w czternastej minucie wynik 11:6. Obrót tej sytuacji przyczynił się do wzięcia czasu przez trenera Olimpii Sławomira Szenkela. Zmobilizowani przeciwnicy do końca pierwszej polowy odrobili straty, kończąc tą część spotkania 15:15.

Druga połowa meczu, to widoczna przewaga gości, w czterdziestej piątej minucie wygrywali oni 21:19. Jednak, to gospodarzom udało się zdobyć do końca spotkania 10 bramek, tracąc tylko 5 i tym samym wygrać ostatecznie różnicą 3 bramek.

Zespół AZS-u zagrał w dziesięcio osobowym składzie. Przedwcześnie zawody ukończył Łukasz Hataś ze względu na problemy z kolanem oraz Maciej Kubisztal problem z pachwiną.

Olimpia : Kowalczyk, Zemelka-Ogórek 1, Kurełek 2, Parzonka, Smolin 4, Kurzawa 7, Włoka 3, Chromy 4, Cieniek 3, Rosół 1, Danysz 4, Tatz.

Kary : 12 min.

AZS : Jarosz, Sar – Misiewicz 5, Kostka 6, Dejnaka 5, Hataś 1, Żak 3, Kalinowski, Kroczek 5, Kubisztal 1.

Kary : 6 min.

Sędziowie : Igor Dębski, Artur Rodacki ( woj. świętokrzyskie ).