Anna Seniuk zagra w Przemyślu

21 lipca 2014

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „ZAMEK” zaprasza do obejrzenia spektakli, które zostaną wystawione w ramach cyklu „Muzy na zamku”.

Już w najbliższy piątek, o godzinie 19 na deskach sceny Zamku Kazimierzowskiego zostanie wystawiony spektakl „Obietnica poranka”. Przedstawienie oparte na jednej z najbardziej wzruszających książek poświęconych matce, o tym samym tytule co przedstawienie. To opowieść o kobiecie wielkiego serca i niezwykłych przymiotach charakteru, niepozbawionej jednak wad i śmiesznostek, a przy tym zdecydowanej zrobić wszystko by osiągnąć cel, jaki sobie postawiła w życiu. Jej syn będzie kiedyś wielkim bohaterem, generałem, francuskim pisarzem i ambasadorem Francji. Dla niego ona była wszystkim co miał, największym skarbem, ale równocześnie przekleństwem. Przez całe swoje życie będzie się starał sprostać jej marzeniom, zdążyć przed śmiercią, aby zobaczyła, że życie, które mu poświęciła nie poszło na marne.

„Obietnica poranka”, to sztuka Romain Gary w adaptacji Ewy i Macieja Wojtyszko. W rolę głównych bohaterów wcieli się Anna Seniuk oraz Grzegorz Małecki.

Bilety w cenie 30 i 35 zł do nabycia w sklepie Musicland ul. Serbańska 13, tel.: 16 675 01 82.