Przemyskie korty po modernizacji ponownie otwarte [Galeria zdjęć]

21 lipca 2015

Przemyskie korty tenisowe ponownie otwarte po modernizacji. Zakończenie pierwszego etapu tej inwestycji było również okazją do uhonorowania pana Artura Wojtanowskiego, który z tenisem związany jest od 71 lat.

W dniu dzisiejszym nastąpiło uroczyste otwarcie kortów tenisowych nr 1 i 2, mieszczących się przy ulicy 22 Stycznia. Korty te przeszły modernizację, która wiązała się z wymianą nawierzchni, wykonaniem instalacji drenażowej i odwadniającej, wymianą ogrodzenia, a także montażem linii wyznaczających boiska.

Kolejny etap prac będzie dotyczył kortu nr 3 i 4. Czekamy na realizację dalszego kompleksu budowy kortów zadaszonych powiedział prezydent Robert Choma.

Uroczyste otwarcie kortów było również okazją do uhonorowania pana Artura Wojtanowskiego, który z tenisem jest związany od 71 lat, a także jest współtwórcą pierwszego stoku narciarskiego w Przemyślu. Robert Choma wręczając pamiątkowy grawerton złożył życzenia temu zasłużonemu działaczowi sportowemu, chciałbym podziękować w imieniu swoim, a także mieszkańców miasta Przemyśla za te wszystkie pana lata czynnego uprawiania sportu na kortach.

Wciąż wspaniałą formę pan Artur zaprezentował w meczu z zastępcą prezydenta Grzegorzem Hayderem.

Nowością na przemyskich kortach jest także maszyna do wyrzucania piłek.

[Not a valid template]

Anna Fortuna