Podczas poniedziałkowej nocy poszukiwano 81 – letniego mieszkańca Przemyśla

W poniedziałkową noc przemyscy policjanci prowadzili poszukiwania 81-letniego zaginionego mieszkańca Przemyśla. Do działań został zaangażowany przewodnik wraz z psem tropiącym oraz inne służby.

Po godz. 1 w nocy, dyżurny przemyskiej komendy otrzymał powiadomienie o zaginięciu 81-letniego mieszkańca Przemyśla. Z treści zgłoszenia wynikało, że mężczyzna może znajdować się w okolicznościach zagrażających jego życiu. Na miejsce natychmiast zostały skierowane policyjne patrole. W poszukiwania zaangażowani byli również funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Przemyślu oraz Strażacy.

Funkcjonariusze sprawdzili budynki gospodarcze, pustostany oraz zarośla znajdujące się w rejonie prawdopodobnego miejsca zaginięcia 81-latka. Ze względu na rozległy obszar poszukiwań, do akcji zaangażowano policyjnego przewodnika z psem tropiącym. Przed godz. 3, mężczyzna został odnaleziony w rejonie ul. Hożej w Przemyślu. Był przytomny, ale kontakt słowny z nim był utrudniony. Na miejsce wezwano załogę pogotowia ratunkowego, która przewiozła mężczyznę do szpitala.

Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności zaginięcia mężczyzny.