Po zażartej walce Czuwaj pokonany na własnym boisku [Galeria zdjęć]

25 lutego 2016

W ubiegłą sobotę 20.02 na hali POSIR-u rozegrał się mecz pomiędzy SRS Czuwaj Przemyśl a Siódemką Miedź Legnica. Miedź plasuje się oczko wyżej w rankingu od naszego Czuwaju więc teoretycznie był to mecz do wygrania.

Potoczyło się jednak inaczej. Pomimo błyskawicznego początku, który kontrolowali przemyślanie, po kwadransie i przerwie dla gości, Legnica zaczęła swój marsz ku zwycięstwu. Na przerwę zespoły schodziły z wynikiem 17-19 dla Miedzi.

Drugą połowę rozpoczęła piękna bramka kontaktowa dla Czuwaju, po której wynik zaczął się zmieniać na korzyść gości żeby na koniec wynieść 32-38. Nie pomogły perfekcyjne rzuty karne Mateusza Kroczka, widowiskowe bramki Pawła Stołowskiego czy bardzo dobra postawa Macieja Kubisztala. Legniczanie parli do zwycięstwa bez kompromisu, nie zważając na kolejne wykluczenia.

W przemyskiej drużynie zagrali: Sar, Orłowski, Szczepaniec – Tyburski, Makowiejew 6, Kubik, Puszkarski 5, Dejnaka, Kaczor, Stołowski 6, Kulka, Piechnik 4, Kroczek 5, Kubisztal 6