Po kolejne punkty u siebie!

1 października 2015

Czwarta kolejka I ligi gr. B przed nami, a w niej kolejny mecz naszego Czuwaju Przemyśl w hali przy Mickiewicza 30. Tym razem podejmiemy beniaminka z Oławy – Moto Jelcz.

Drużyna prowadzona przez Krzysztofa Mistaka jest absolutnym debiutantem na tym szczeblu rozgrywkowym, a sobotnie spotkanie będzie pierwszym w historii pomiędzy obiema ekipami. Oławianie solidnie wzmocnili się przed sezonem. Pozyskali między innymi graczy z Superligowym doświadczeniem występujących jak dotąd we Wrocławskim Śląsku – m.in. Grzegorza Garbacza, Kamila Herudzińskiego oraz Marcina Schodowskiego.

Ciekawostką jest, iż w Oławskim LKPR-ze występuje młodszy brat Stanisława Makowiejewa – Władysław. Solidny zespół z miasteczka pod Wrocławiem bardzo dobrze wszedł w nowy sezon ligowy. Wprawdzie w pierwszej kolejce wysoko uległ Siódemce Miedź Legnica, lecz dwa kolejne spotkania podopieczni Krzysztofa Mistaka przeważyli na swoją korzyść. Nasza ekipa jak na razie gra w kratkę, lecz warto podkreślić, że mierzyliśmy się z silnymi ekipami z Legnicy i Piotrkowa Trybunalskiego.

W sobotę możemy czuć się jako faworyt tego meczu i mamy nadzieję, iż Czuwaj potwierdzi, że u siebie jest silny jak nigdy! Zapraszamy!

Mecz 03 października o godzinie 18:00 w hali przy ulicy Mickiewicza 30! Podczas meczu możliwość zakupu gadżetów oraz atrakcyjne nagrody dla kibiców! Przemyśl naszym miastem, piłka ręczna naszą pasją!

Michał Chaszczyn