Młodzi tenisiści z Przemyśla i Ukrainy wspólnie trenowali w naszym mieście

31 sierpnia 2015

Młodzi tenisiści z Przemyśla i Ukrainy wspólnie trenowali podczas obozu sportowego zorganizowanego w naszym mieście.

Miły prezent MLKS Nurt Przemyśl sprawiła Fundacja Polskiej Grupy Energetycznej Energia z Serca, która przyznała mu darowiznę na organizację wspólnego obozu sportowego w tenisie stołowym dla młodych zawodników z Przemyśla i Ukrainy .

W obozie uczestniczyło 14 dzieci z Ukrainy wraz z dwoma opiekunami oraz 16 zawodników Nurt-u i ich trener.

Dzieci z Ukrainy zostały zakwaterowane w obiektach Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, gdzie korzystały z noclegów i wyżywienia. Prezydent Miasta Pan Robert Choma bezpłatnie udostępnił salę do ćwiczeń oraz możliwość korzystania z basenu . Wsparcia finansowego udzieliła im również część radnych z Przemyśla. Wspólny trening odbywał się dwa razy dziennie .

Z młodymi sportowcami spotkał się Prezydent Miasta Przemyśla Pan Robert Choma. który wręczył uczestnikom drobne upominki oraz sam spróbował swoich sportowych umiejętności z uczestnikami obozu . W chwilach wolnych dzieci zwiedzały Przemyśl.

Obóz zakończył się w sobotę 29 sierpnia, Międzynarodowym Turniejem – III Memoriałem im. Mieczysława Bodnara w którym wzięło udział ponad 80 zawodników .