Martyna Hajduk zajęła VI w Grand Prix Polski w tenisie stołowym

23 grudnia 2014

Zawodniczka Nurt-u Przemyśl Martyna Hajduk zajęła VI miejsce w II Grand Prix Polski w tenisie stołowym. W turnieju wystartowało 64 zawodników.

Podczas minionego weekendu w Brzegu Dolnym odbył się II Grand Prix Polski w tenisie stołowym. Wzięło w nim udział 64 zawodników. Zawody rozegrano systemem grupowo – pucharowym – po 4 zawodniczki w grupie. W swojej grupie najlepsza okazała się zawodniczka Nurt-u Martyna Hajduk, która zajęła I miejsce i awansowała do najlepszej 32 zawodniczek. W dalszej części zawodów rozgrywanej systemem pucharowym Martyna w 1/16 turnieju pokonała Ksenię Skirzewską 3:0, 1/8 wygrała z Zofią Iwaniuk 3:0. W ćwierćfinale zawodniczka Nurt-u Przemyśl zmierzyła się z rozstawioną z nr 2 Amelią Kotarską z Piaseczna i po dramatycznym, bardzo wyrównanym meczu przegrała w setach 3:1 i tym samym w końcowej klasyfikacji zajęła 6 miejsce. Dzięki temu wynikowi Martyna automatycznie zakwalifikowała się do III Grand Prix.