Krzysztof Iwaneczko w ćwierćfinale The Voice of Poland

8 listopada 2015

Krzysztof Iwaneczko, występujący w programie telewizyjnym The Voice of Poland, po bardzo dobrym lecz także budzącym kontrowersje wykonaniu piosenki Seweryna Krajewskiego „Uciekaj Moje Serce”, dostał się do ćwierćfinału.

Przemyślanin śpiewający w drużynie Marii Sadowskiej wystąpił jako ostatni z uczestników. Brawurowy występ Krzysztofa, będący zapewne najlepszym wykonem wczorajszego programu,  zebrał gigantyczne brawa publiczności oraz trochę krytyki ze strony Edyty Górniak, która wytknęła „zbytnie przekombinowanie” co powodowało, że słuchacz miał nadto skupiać się na wokaliście niż na samej piosence. Akurat taka krytyka brzmi dziwnie, jeśli przypomnimy sobie odśpiewanie hymnu państwowego przez Górniak na mistrzostwach świata w piłce nożnej w Korei.

Występ Krzysztofa budzi także sporo dyskusji na stronie facebookowej  programu The Voice of Poland. Sporo jest na niej wypowiedzi krytycznych, jednak nie zmienia to faktu, że post z udostępnionym video przemyślanina zebrał najwięcej polubień oraz udostępnień ze wszystkich wczorajszych wykonań.

fot. zbiory własne Krzysztofa Iwaneczki