Kolejny sportowy sukces przemyskich celników

7 lutego 2017

Reprezentacja Izby Celnej w Przemyślu zajęła drugie miejsce w Mistrzostwach Polski Służby Celnej w narciarstwie alpejskim. Zawody odbyły się w dniach 3-5 lutego na stoku narciarskim Słotwiny w Krynicy – Zdrój.

W mistrzostwach wzięło udział 64 zawodników. Ekipa przemyskich celników w składzie: Elżbieta Sawicka, Sylwia Okoniewska, Andrzej Karpiński, Grzegorz Michalski w ogólnej klasyfikacji wywalczyła II miejsce. Do pierwszego miejsca na podium naszą drużynę dzielił zaledwie jeden punkt.

Przemyscy celnicy zdobyli też nagrody indywidualne, Sylwia Okoniewska zwyciężyła wśród kobiet w kategorii do 50 lat, a Grzegorz Michalski wśród mężczyzn uzyskał najlepszy czas zjazdu i złoty medal. Również Andrzej Karpiński, w kategorii mężczyzn 50 + po zaciętej walce indywidualnie zajął drugie miejsce.