Już jutro. SRS Czuwaj Przemyśl – MSPR Siódemka Miedź Legnica

29 listopada 2014

W niedzielę 30. listopada o godzinie 15:00, na przemyskiej hali sportowej przy ulicy Mickiewicza 30 drużyna SRS Czuwaj Przemyśl podejmie groźny zespół MSPR Siódemka Miedź Legnica. Czy Harcerze będą w stanie zwyciężyć i przesunąć się do ścisłej czołówki tabeli?

W poprzedniej kolejce nasz zespół dokonał historycznego wyczynu. Po raz pierwszy odniósł wyjazdowe zwycięstwo nad ekipą Viretu Zawiercie w stosunku 32:35. Pozwoliło to przesunąć się w tabeli i doskoczyć do naszych rywali. Strata do czwartego miejsca wynosi jedynie dwa punkty! Zwycięstwo z Legnicką Siódemką może otworzyć nam drogę do awansu w tabeli.

Przed tygodniem zespół MSPR Siódemka Legnica nie popisał się, przegrywając przed własną publicznością z beniaminkiem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Do Przemyśla drużyna gości musi przejechać blisko 650 kilometrów co jest kolejnym atutem dla Harcerzy.

Cóż więcej dodać. Gramy o zwycięstwo… a ono możliwe jest z ósmym zawodnikiem – kibicami. Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich do przyjścia na hale w niedzielne, wyborcze popołudnie i głośnego wspierania Harcerzy w walce. Obecność obowiązkowa!

Pragniemy przypomnieć, że do nabycia są także nowe koszulki i kubki klubowe – w trakcie meczu oraz indywidualnie: kontakt telefoniczny: 788 128 831. Grupy szkolne zgłoszone do menadżera drużyny wchodzą za darmo!

Podczas meczu odbędzie się zbiórka pieniędzy oraz licytacja koszulki Piotra Żaka dla chorego trenera Vive Kielce – Tomasza Strząbały. Włączmy się w tą szlachetną akcję!

Ponadto na kibiców czekają wspaniałe nagrody – nie opuszczajmy naszych miejsc od razu po zakończeniu pierwszej połowy – rozlosujemy dla Was różnego rodzaju bony i gadżety! Jak podczas ostatniego meczu nasz występ uświetnią cheeleaderki – szykuje się wspaniałe widowisko!

Trzymajmy kciuki za Harcerzy! Przemyśl naszym miastem, piłka ręczna naszą pasją!