I miejsce w Jarosławiu i złote medale dla młodych piłkarzy z rocznika 2008 Szkółki Piłkarskiej 16 Przemyśl

17 marca 2018

I miejsce w Jarosławiu i złote medale dla młodych piłkarzy z rocznika 2008 Szkółki Piłkarskiej 16 Przemyśl. Bilans na 7 meczy 7 wygranych, stosunek bramek 20:2. Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Olivier Górka.

Super Team tylko tak można mówić o  utalentowanych zawodnikach Szkółki Piłkarskiej 16 Przemyśl zwłaszcza, że był to piąty turniej chłopców  w roku 2018  w swojej kategorii wiekowej i wszystkie wygrane. Młodzi piłkarze nie doznali żadnej porażki, tylko trzy razy zremisowali i aż 21 razy wygrali.

Chłopcy szlifowali formę w trakcie ferii zimowych  na obiektach sportowych  w Charsznicy koło Krakowa, gdzie rozegrali pięć meczy kontrolnych i jeden turniej . Pierwsze miejsca zajęli w Turniejach zorganizowanych w: Sieniawie, Radymnie, Charsznicy, Dynowie i Jarosławiu. Trener zespołu Grzegorz Gierczak, trener wspomagający Bartosz Górka oraz kierownik drużyny Damian Daczkowski są dumni z postawy całego zespołu rocznika 2008. Młodych piłkarzy  w tym roczniku  jest 35, więc jest w kim wybierać ,bo konkurencja jest bardzo duża i to napędza do pracy chłopaków aby znaleźć się w turniejowym składzie.
Do Turnieju w Jarosławiu przystąpiło 14 zawodników: bramkarze – Filip Dryla, Ernest Kopeć, Maksymilian Smotrycki, zawodnicy z pola – Dawid Nowakowski, Piotr Bogusz, Szymon Bednarz, Gierczak Karol – kapitan, Olivier Górka, Olivier Daczkowski, Miłoszek Broda, Paweł Cielewicz, Szymon Szymczyszyn, Jakub Grzywacz, Franków Adrian.

Wielkie gratulacje dla zawodników i sztabu szkoleniowego. Życzymy młodym piłkarzom dalszych  sukcesów, ciężkiej pracy  i aby w przyszłości wznieśli na wyżyny naszą  przemyską piłkę – podsumowuje trener zespołu  Grzegorz Gierczak .