Efektywna kuracja pani Klaudii z Naturhouse w Przemyślu

9 lipca 2016

Rozmowa z panią Klaudią, klientką Naturhouse w Przemyślu, o efektach kuracji odchudzającej.

big_logo_naturhouse_poziome_1

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji odchudzającej w Centrum Dietetycznym Naturhouse ?
W mediach bardzo dużo mówi się o problemach z otyłością, oraz jak źle się odżywiamy, i co zrobić żeby pozbyć się zbędnych kilogramów.
O Naturhouse dowiedziałam się, gdy dostałam ulotkę. Postanowiłam zacząć dbać o siebie, o swoje zdrowie i szczupłą sylwetkę.
Zadzwoniłam i umówiłam się na pierwszą konsultację z dietetykiem.

Jakie miała Pani oczekiwania po pierwszej wizycie ?
Przede wszystkim bardzo chciałam pomocy dietetyka w schudnięciu. Zwłaszcza, że mój wiek metaboliczny został obliczony na 15 lat więcej niż w rzeczywistości. Ustalenia odpowiedniej diety, wsparcia oraz motywacji. Przed pierwszą wizytą chciałam oczywiście jak najszybszych efektów, najlepiej 5kilogramów w tydzień, jednak Pani dietetyk wyjaśniła na czym polega zdrowe odchudzanie i jak powinny wyglądać efekty, by były one zdrowe. Wsparcie Pani Katarzyny, pozwoliło mi utrzymać motywację przez cały czas trwania kuracji.

Przed kuracją
Przed kuracją

 

Czy wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych sprawiło trudność ?
Myślałam na początku, że będzie ciężko, odzwyczaić się od starych nawyków żywieniowych. Okazało się, że zdrowy tryb życia jaki wprowadziłam, nie sprawia mi trudności, a potrawy są łatwe do przygotowania i przede wszystkim smaczne. Mam więcej siły i energii, lepszą kondycję, a dzięki diecie którą wprowadził mi dietetyk czuję się lżej. Co powodowało wzrost motywacji do dalszego odchudzania.

Czy boi się Pani efektu jo-jo?
Tak. Jednak mam nadzieję, że uda mi się utrzymać efekt jaki osiągnęłam. Nie wrócę na pewno do starych nawyków jakie miałam przed kuracją. Wiem na czym polega zdrowe żywienie, kiedy powinnam zjeść i co. Teraz wystarczy stosować się do wskazówek jakie zostały mi udzielone.

Czy jest Pani zadowolona z efektu kuracji ?
Zdecydowanie tak. Skóra wygląda na o wiele zdrowszą. Ja czuję się lekko i mam dużo więcej energii. Efekt diety pojawił się już po pierwszym tygodniu, więc moja motywacja rosła z tygodnia na tydzień, dodatkowo z każdą wizytą mój wiek metaboliczny się obniżał.

IMG_20160706_172649(1)
Po kuracji

 

System cotygodniowych wizyt był dla Pani motywujący ?
Wizyty umawiane były w dogodnych dla mnie godzinach i sprawiały, że nie miałam jak ich opuszczać, a przychodzenie do Naturhouse stało się dla mnie przyjemną rutyną. Nawet po ciężkim dniu pracy idąc zmęczona, wychodziłam od Pani Kasi z nową energią do działania.

Jak zmotywowała by Pani osoby które jeszcze zastanawiają się nad zmianą nawyków żywieniowych.
Na pewno motywowałabym poprawą zdrowia ponieważ to jest najważniejsze, a także tym że podczas diety bardzo zmienia się wygląd co daje dużą pewność siebie. Nic się nie traci oprócz zbędnych kilogramów a wiele się zyskuję.
Jak ktoś nie spróbuje to się nie dowie.

——————————————————————

Organizm potrafi w ciągu roku zgromadzić nawet 8 kg trucizn. Do tego dochodzą toksyny które znajdują się w spalinach, lekach, alkoholu oraz przetworzonej żywności. W zatrutym środowisku toksyny są magazynowane w organizmie. Taka ilość wpływa negatywnie na wszystkie procesy życiowe. Efekty widać gołym okiem, należą do nich: poszarzała skóra, wysypka, wypadające włosy, łamliwe paznokcie. Do tego dochodzi ciągłe zmęczenie i brak energii.
Pozbądźmy się więc z jadłospisu produktów wysoko przetworzonych, naszpikowanych konserwantami i sztucznymi barwnikami.

Przybieranie na wadze jest skutkiem nieregularnego odżywiania, podjadania między posiłkami lub przed snem oraz źle skomponowanego jadłospisu. Niewłaściwe nawyki żywieniowe powodują, że z problemem nadwagi borykamy się już od najmłodszych lat, a z czasem coraz trudniej jest nam sobie z nim poradzić – mówi Katarzyna Karpowicz, dietetyk Naturhouse w Przemyślu. Warto też pamiętać, że wielokrotne próby odchudzania, głodówki czy źle dobrane kuracje zamiast pomóc, zwiększają ryzyko wystąpienia otyłości.

big_logo_naturhouse_poziome_1
NATURHOUSE Przemyśl
ul. 3-go Maja 8
tel. kom: 539-993-444