Czuwaj łatwo skóry nie oddał [galeria zdjęć z meczu]

11 marca 2016

W środę 9 marca w hali POSiRU odbył się mecz, który śmiało można by nazwać walka Dawida z Goliatem. Tym razem Goliat był górą. Na przeciw siebie stanęły drużyny: SPR Czuwaj Przemyśl i Orlen Wisła Płock. Przy nadkomplecie publiczności goście wygrali wysoko 38:23 ale Harcerze nie sprzedali tanio skóry. Bronili się dzielnie i pokazali kilka pięknych akcji zakończonych równie pięknymi bramkami.

Pierwsza połowa meczu była dość udana w wykonaniu gospodarzy, którzy podeszli do meczu bez kompleksu i nie zamierzali ustępować niewątpliwie bardziej utytułowanemu rywalowi. Z koła ładnie punktował Kubisztal a Kroczek wrzucał piłkę do bramki z wydawałoby się niemożliwych pozycji. W 30-tej minucie na tablicy widniał wynik 13 -19 dla gości.

Na początku drugiej połowy Czuwaj złapał drugi oddech i przez kwadrans oglądaliśmy piękne widowisko. Przemyślanie walczyli jak równy z równym. Ostatni kwadrans meczu nie był już tak udany i Wisła odskoczyła Czuwajowi aż na 15 punktów. Pomimo dość wysokiej przegranej, widzowie wychodzili z meczu zadowoleni z dobrej postawy naszych Harcerzyków.

Składy drużyn

Czuwaj: Szczepaniec, Orłowski, Sar – Tyburski 1, Kępa, Kubik, Puszkarski 3, Dejnaka, Kaczor, Stołowski 3, Kulka 2, Piechnik 2, Kroczek 4, Kubisztal 8
Karne: 0
Kary:6 minut

Wisła: Wichary, Corrales – Kwiatkowski, Daszek 3, Racotea 2, Wiśniewski 3, Pusica 6, Ghionea 10, Rocha 5, Piechowski 1, Montoro 4, De Toledo 1, Olkowski 3
Karne: 3/3
Kary: 0 minut

Agnieszka Marcińczak

no images were found