AZS Przemyśl pokonany w Grodkowie

30 kwietnia 2014

We wczorajszym meczu w Grodkowie drużyna piłki ręcznej AZS Przemyśl przegrała z Olimpem Grodków 29:25 (14:14). Był to mecz 26 kolejki, I ligi grupy B.

Ostatni już mecz tego sezonu dostarczył wielu emocji i pomimo zaciętej walki przemyślanom nie udało się wygrać. W pierwszej połowie spotkania po rzucie Damiana Misiewicza,to właśnie AZS utrzymywał niewielką przewagę 11:9. Jednak dwa gole zdobyte przez naszego rywala Jarosława Dziurgota przyczyniły się do zakończenia pierwszej połowy wynikiem 14:14.

Druga część spotkania, to inicjatwa przejęta przez Olimp, któremu w 43 minucie udało się odskoczyć o 3 bramki. Tą różnicę do jednego gola zniwelował swoimi dwoma rzutami Maciej Kubisztal. Po kolejnych kilku minutach drużyna Olimpu zdobywając cztery gole z rzędu utrzymał już przewagę do końca spotkania.

Olimp : Olichwer, Fiodor, Wasilewicz-T. Biernat 8, Gradowski 5, Dziurgot 4, M.Biernat 4, Żubrowski 2, Smoliński 2, Ogorzelec 2, Bujak 1, Zych 1, Górny, Kolanko, P. Biernat, Urban

Kary: 8minut

Karne: 5/3

AZS : Szczepaniec, Jarosz, Sar-Kubisztal 8, Kroczek 6, Misiewicz 5, Kostka 3, Dejnaka 2, Hataś 1, Wańkowicz

Kary: 4minuty