Zawstydzająca wpadka Bramy Przemyskiej

16 października 2014

Biorąc dziś do ręki najnowszy numer Bramy Przemyskiej, czytelnik z pewnym zdziwieniem przeczyta artykuł na stronie trzeciej gazety. Tekst, sądząc z tytułu ma być relacją z konferencji prasowej Komitetu Wyborczego Wyborców Patriotyczny Polski Przemyśl. Jednak, już czytając  zajawkę nie wiemy czy to artykuł o kandydacie Mirosławie Majkowskim czy Błażeju Wilku czyhającym na prezydenta Roberta Chomę.

Dalsza lektura tego dzieła, także nie wiele czytelnikowi wyjaśni, gdyż sam artykuł zaczyna się od środka. Nieprzytomność specjalisty od łamania tekstu to jedno, ale czy oni tam nie posiadają korekty?  W dzisiejszych czasach, kiedy własne gazety (lepiej złożone) posiadają nawet lokalne stowarzyszenia i komitety wyborcze, a konkurencja nie śpi, takie wpadki nie powinny mieć miejsca, nawet w prasie bezpłatnej.

No dobra. Przyznajemy się, że piszemy o sobie. Brama Przemyska to papierowy odpowiednik Portalu Przemyskiego. Wypadek przy pracy faktycznie nam się wydarzył. Niechcąco artykuł przerobiliśmy na bełkot. Zainteresowanych, czyli wymienionych w tym galimatiasie przepraszamy (KWW Patriotyczny Polski Przemyśl – nawet podwójnie). A czytelników odsyłamy do poprawnej treści zamieszczonej oczywiście na Portalu Przemyskim:

http://www.portalprzemyski.pl/patriotyczny-polski-przemysl-miroslaw-majkowski-na-prezydenta/

Kolekcjonerów gazet zapraszamy do zachowania tego numeru. Kiedyś może być cenny.