Przemyscy szczypiorniści lepsi od Vive Tauron Kiece!

28 listopada 2016

W dniach 18-20 listopada w Nowym Sączu odbył się międzynarodowy turniej dziewcząt i chłopców w piłce ręcznej. Dziewczęta rywalizowały w kategorii rocznika 2002, a chłopcy w roczniku 2005. Żeński turniej wygrały szczypiornistki z Zabrza przed Żorami i Słowaczkami z Presova.

Turniej chłopców wygrała drużyna UKS SP 14 Przemyśl. W pokonanym polu pozostawiając Vive Tauron Kielce, UKS „2” Nowy Sącz, UKS Czwórka Libiąż oraz drugie zespoły z Przemyśla i Nowego Sącza.

Najlepszym bramkarzem turnieju został przemyślanin Marcin Hajduk, a najsympatyczniejszym zawodnikiem Piotr Kotula także z Przemyśla. Wśród najlepszej „7” turnieju znaleźli się także Kacper Hajduk i Marcel Stec.

4
Ekipa z Przemyśla w całej okazałości: opiekunowie: Igor Stec i Paweł Stołowski, od lewej na ławeczce: Jakub Łukawski, Piotr Kotula, Nikodem Wołoszyn, Jakub Kardaś, Marcel Stec, Jakub Janowicz, Gracjan Wrona, Maciej Szot, Jarosław Guzdek, Jakub Łepski, na parkiecie od lewej: Kacper Hajduk, Bogusz Kasperski, Szymon Wywrot, Oskar Opałka, Karol Choma, Marcin Hajduk, Paweł Ficak, Wiktor Gaweł, Gracjan Wydrzyński, Dawid Turkiewicz.

UKS SP 14 Przemyśl reprezentowali uczniowie klasy VB i Va z SP 14 Przemyśl i Paweł Ficak z ZSO nr 2 w Przemyślu.

Wyjazd odbył się z pomocą Prezydenta Miasta Przemyśla, UKS SP 14 Przemyśl i rodziców zawodników.

Zawodnikami na co dzień opiekuje się Piotr Kroczek, a na turnieju zawodnicy wystąpili pod opieką Pawła Stołowskiego – czołowego zawodnika SRS Czuwaj Przemyśl i pana Igora Steca.

PK