McDonalds jest już w Przemyślu

18 lutego 2014

Przemyśl w końcu się doczekał. Restauracja McDonalds w końcu została otwarta. Lokal, położony jest na ulicy Lwowskiej nieopodal Castoramy. Uroczystego otwarcia dokonał prezydent Przemyśla Robert Choma.

Przemyślanie nie mieli dotąd szczęścia do tej sieci. McDonalds przymierzał się do naszego miasta od wielu już lat. Pierwszy raz, jeszcze w latach 90-tych mówiło się o lokalizacji w budynku po byłej restauracji Kmiecianka przy Wybrzeżu Jana Pawła II. Inne późniejsze planowane miejsca budowy restauracji to ul. Jagiellońska oraz plac Floriana. Kiedy już w niemal wszystkich okolicznych miastach z Sanokiem włącznie lokale z szyldem McDonalds istniały, kolejna próba uzyskała akceptację sieci w ubiegłym roku. Przemyślanie widzący błyskawiczne postępy budowy mogli sądzić, że już niebawem będą mogli wygodnie usiąść przy kubku Coli i pudełeczku z Big Makiem, kiedy okazało się że wybudowana już placówka ma problemy z przyłączem do sieci energetycznej. Po kikumiesięcznej zwłoce, w końcu udało się. Big Mac już do nabycia w Przemyślu.
Restauracja jest czynna we wszystkie dni w tygodniu, od godziny siódmej rano, aż do północy. Wyposażony jest w bezprzewodowy internet, ogródek i ułatwienia dla niepełnosprawnych.