AZS Czuwaj Przemyśl zaczyna nową rundę

14 stycznia 2015
Szczypiorniści SRS Czuwaj Przemyśl rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej 2014/2015. Pierwsze poświąteczne zajęcia upłynęły pod kątem sprawdzenia aktualnej formy zawodników.
Podczas przerwy między rundami z naszego zespołu odszedł kołowy Dawid Skręt. Obecnie będzie on reprezentował barwy drużyny MTS Chrzanów. Życzymy wszystkiego dobrego! Nasza sytuacja finansowa nie pozwala nam na szaleństwa na rynku transferowym. Poszukujemy jednak wciąż jednego wartościowego zawodnika, który rzutowo wzmocniłby naszą skuteczność. Mamy nadzieję, że znajdziemy odpowiedniego kandydata i dołączymy go do kadry w nowej rundzie.
Cały czas poszukujemy sponsorów, niestety sytuacja na rynku przemyskim wygląda nie wesoło a firma nie palą się do wspierania sportowych poczynań klubu. Chętnych sponsorów prosimy o kontakt – mamy specjalnie przygotowaną ofertą sponsorską na sezon 2015/2016. Oferujemy atrakcyjne sposoby reklamy i działań marketingowych na ternie całego miasta!
Już dziś zapraszamy wszystkich na pierwszy mecz rundy rewanżowej, który odbędzie się 25 stycznia o godzinie 15:00 w przemyskiej hali przy ulicy Mickiewicza 30. Mamy nadzieję, że frekwencja będzie duża już od pierwszego spotkania. Przypominamy, że nasza strata do podium wynosi zaledwie 2 punkty. Grupy szkolne wraz z opiekunem wstęp darmowy!
Przypominamy również, że mamy w sprzedaży ostatnie sztuki koszulek klubowych (4 szt.) oraz kilka kalendarzy klubowych na rok 2015. To już ostatnie gadżety kolejne dopiero w przyszłym sezonie! Cena koszulki: 30 zł, cena kalendarza: 15 zł. Do zobaczenia już w kolejną niedziele!